Kilim Mobilya Tv Üniteleri

Kurulduğu yıldan bu yana, kaliteli ürünler tasarlayarak ihtiyaç sahiplerine sunan kilim mobilya, gerek ürün satışında, gerek ise ürün sonrası sunulan hizmetlerde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Mobilyacılık sektöründe marka haline gelen ve yurt içi pazarının yanında, yurt dışı alanlara da açılarak dünya markası olmak yolunda ilerleyen bu seçkin firma, kilim mobilya tv üniteleri başlığı altında ihtiyaç sahiplerine birbirinden güzel tasarımlar sunmaktadır.

Kilim Mobilya Tv Ünite Çeşitleri

Müşterilerine sunduğu kilim mobilya tv üniteleri, kaliteli malzemelerden, özenli işçiliklerden ve muhteşem tasarımlardan meydana gelmektedir. Sunulan geniş ürün yelpazesi içerisinde, söke plazma tv ünitesi, göreme plazma tv ünitesi, destine plazma tv ünitesi, sude plus plazma tv ünitesi, perla plazma tv ünitesi gibi seçenekler ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, değişik tasarımlar sınıfında yer alan, kapadokya plazma raflı tv ünitesi, ayder beyaz plazma tv ünitesi ile firuze plazma tv ünitesi en dikkat çekici ürünler arasında yer almaktadır. Klasik ya da modern çizgilere sahip olan tv üniteleri, şık görünümleri ve kullanım kolaylıkları sayesinde de, ortamların renkli yardımcı mobilya grupları arasında yer almaktadır.

Kilim Mobilya Tv Ünite Fiyatları

Kilim mobilya tv üniteleri, modellerine ve ebatlarına göre farklı fiyatlarda bulunmaktadır. En sık tercih edilen söke plazma tv ünitesi 781 tl, göreme plazma tv ünitesi 1.109 tl, Kapadokya raflı plazma tv ünitesi ise 2.272 tl bedeller ile satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap