Kilim Mobilya Oturma Odası

Kilim mobilya oturma odası farklı gruplar halinde yer almaktadır. Tüm gruplar aynı kaliteye ve güvenceye sahip olmak ile birlikte, değişik amaçlara hizmet eden ve değişik tasarımların yer aldığı ürün çeşitleridir. Oturma odası grupları, koltuk takımları, berjerler, delüks takımlar, kanepeler, köşe takımları ve maksi takımlar olarak sınıflara ayrılmaktadır.

Kilim Mobilya Oturma Odası Çeşitleri

Kilim mobilya oturma odası çeşitleri arasında, firuze koltuk takımı, opal koltuk takımı, tutku koltuk takımı, abant koltuk takımı ve side koltuk takımı gibi ürünler bulunmaktadır. Ayrıca, oturma odası sınıfına dahil olan gamze plus delüks takım, seda delüks takım, esen delüks takım, poly delüks takım, serace delüks takım gibi ürünlerde, oturma odası çeşitleri arasındadır. Köşe takımlar ile maksi takımlar, kanepe çeşitleri ile berjer koltuk tipleri de, oturma odalarında kullanılabilecek ürün sınıfları arasında yer almaktadır.

Kilim Mobilya Oturma Odası Fiyatları

Kilim mobilya oturma odası fiyatları, tercih edilen ürün cinsine göre farklılıklar göstermektedir. Koltuk takımları arasında yer alan, hanzade koltuk takımı 5.490 tl, köşe takımları arasında yer alan doğa köşe takım 3.889 tl, maksi takımlar arasında yer alan olivia maksi takım 2.529 tl, berjer koltuklar arasında yer alan perla berjer ise 463 tl bedeller ile ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. Birbirinden farklı tasarımların ve renklerin yer aldığı oturma odası takımları, her bütçeye ve her zevke hitap edecek özellik ve kalitelerde yer almaktadır.

Yorum Yap