Kilim Mobilya Gold Yemek Odası Takımı ve Fiyatları

Kilim Mobilya Gold Yemek Odası Takımı

Krem renginin dingin havası ve ahşap detayların ince işçilik ile harmanlanmış hali olan Gold Yemek Odası Takım ile sofralarınıza şıklık katın. Cappucino tonların geçişleri ile açık tonların ferahlatıcı etkisini salonunuza taşıyın. Tasarımında ön plana çıkan kulp detayları ile bu takım evinize çok yakışacak.

Sabit ve açılabilir masa olarak iki farklı şekilde kullanabileceğiniz modelde açılabilir yemek masası ile kalabalık aile sofralarının keyfini çıkarın. Ayak kısmında bulunan gold çizgi detayı takımın bütünlüğünü öne çıkarırken görselliği üst seviyelere taşıyor. Sandalye hem modeli hem de rengi ile takımın göz önüne çıkan parçalarından. Sandalyede, açık tonların yanında tercih edilen kiremit rengi, takımın görüntüsünü patlatan bir detaydır.

Konsol dört dolap şeklinde olup, dolap üzeri ahşap geçişler ve gold çizgi detayı tasarımın en doğal yansıtılmış hali. Yan kapaklarda iki büyük kulp tercih edilmişken orta kapaklar küçük kulp detayı farklı bir detay oluşturarak görsellik arttırılmıştır. Yerden yüksek ayak yapısı alanınıza rahat bir hava oluşturacağı gibi temizlik açısından da oldukça kolaylık sağlayacaktır. Aynanın hatları takıma uygun olarak tasarlanmış, ayna üzeri çizgi geçişlerde adete takım ile bütünlük oluşturmuştur. Böylece ahenk kazanılarak takımın görsel seviyesi hem şık hem de oldukça tasarımsal görünmektedir.

Kilim Mobilya Gold Yemek Odası Takımı Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Konsol

Genişlik: 167 cm

Yükseklik: 89 cm

Derinlik: 47 cm

İndirimli Peşin Fiyat: 2.106,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 1.513,00

Masa (Açılır)

İndirimli Peşin Fiyat: 2.278,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 1.640,00

Genişlik: 185 cm

Yükseklik: 76 cm

Derinlik: 90 cm

Konsol Ayna

Genişlik: 86 cm

Yükseklik: 50 cm

Derinlik: 2 cm

İndirimli Peşin Fiyat: 582,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 419,00

Sandalye (4)

İndirimli Peşin Fiyat:846,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 609,00

Yorum Yap