Kilim Mobilya Genç Odaları

İlginç tasarımların, hareketli renklerin ve kalitenin bir arada bulunduğu, büyük ilgi gören kilim mobilya genç odaları, her kesime ve her bütçeye hitap edecek nitelikte bulunmaktadır. Bayan ve erkek olarak, farklı renk seçeneklerinde de bulunan genç odası takımları, hem modern, hem de klasik görünümlerde müşterilere sunulmaktadır.

Kilim Mobilya Genç Odaları Çeşitleri

Kilim mobilya genç odaları, pozy genç odası, carlin genç odası hg beyaz, roma genç odası, form genç odası, hanzade genç odası, carlin genç odası cordoba ve onyx genç odası çeşitleri altında müşterilere sunulmaktadır. Genç odası takımlarının içerisinde, iki ya da üç kapaklı dolaplar, yatak başlığı, çalışma masası gibi parçalar bulunmaktadır. Bazı modellerde ise, bahsedilen parçalara ilave olarak, komodin ve karyola ilave edilmektedir.

Kilim Mobilya Genç Odaları Fiyatları

Kilim mobilya genç odaları fiyatları, modellere göre değişiklik göstermektedir. Bu modeller arasında yer alan pozy genç odası çalışma masası, başlık ve üç kapılı dolap dahil olmak üzere 1.999 tl, hanzade genç odası karyola, çalışma masası ve üç kapılı dolap dahil olmak üzere 4.199 tl bedel ile satışa sunulmaktadır. Carlin hg beyaz genç odası 2.699 tl, carlin cordoba genç odası 2.699 tl, roma genç odası 2.729 tl, onyx genç odası ise başlık, komodin, çalışma masası ve iki kapılı dolap dahil 2.849 tl bedel ile satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap