Kilim Mobilya Bell Yemek Odası Takımı ve Fiyatları

Kilim Mobilya Bell Yemek Odası Takımı

Ceviz ve siyah renginin uyumunu chester tarzda Bell Yemek Odası tasarımı ile salonunuzda şıklığın keyfini çıkarın. İnce hat çizgiler ile oluşturulan tarzın görüntüsü göz alıcı özelliklerde. Sizde ürünün ekstra rahat kullanımını ve zarif hatlı tasarımını evinizi taşıyın.

Üründe bulunan sabit masa yapısı oldukça farklı bir tasarıma sahip olup görsellik açısından tarz bir avantaj sunuyor. Siyah ayaklar üstüne kullanılan ceviz masa tablası hoş bir görüntü sağlarken doğanın esintilerini yemeklerinize yansıtıyor. İki farklı şekilde üretilen masa yanı sandalyeler takımı tamamlayıcı tarzda. Yeşil chester model sandalye masanın tarzını üst seviyelere taşıyıcı görsellikte. Dilerseniz sandalyelerin tümünü chester model tercih edebildiğiniz gibi ağır bulursanız düz model gri sandalyeler ile de takımı tamamlayabilirsiniz. Sandalye kumaşları yumuşaklığının yanı sıra kolay temizlenebilir yapıya sahiptir.

İki çekmece, üç dolaptan oluşan konsol ince çizgili hatları ile takımın göze çarpan parçalarından. Hem kullanım olarak oldukça avantajlı olmasının yanı sıra görsellik olarak da göz kamaştırıcı bir tasarım. Konsol üzeri ayna ise geometrik modellerle tasarlanarak konsol ile uyumu yakalanmıştır. Orta sehpa yemek masası ile uyumlu üretilerek görsel açıdan oldukça tamamlayıcı bir takım haline almıştır.

Kilim Mobilya Bell Yemek Odası Takımı Ürün Özellikleri ve Fiyatları

Konsol

Genişlik: 207 cm

Yükseklik: 82 cm

Derinlik: 43 cm

İndirimli Peşin Fiyat: 2.193,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 2.193,00

Yemek Masası

Genişlik: 78 cm

Yükseklik: 190 cm

Derinlik: 95 cm

İndirimli Peşin Fiyat: 1.550,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 1.550,00

Konsol Ayna

Genişlik: 90 cm

Yükseklik: 90 cm

Derinlik: 3 cm

İndirimli Peşin Fiyat: 429,00

Peşin Fiyatına 1 Peşin + 11 Taksit: 429,00

Gri Sandalye: 649,00

Sandalye: 649,00

Orta Sehpa: 419,00

Yorum Yap