Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları

Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları

Kilim markası ile piyasada bulunan, kilim mobilya yatak odası takımları, modern çizgilerin yer aldığı ya da klasik görünümün egemen olduğu hatlar ile ihtiyaç sahiplerine değişik isimler altında ve değişik tasarımlar ile sunulmaktadır. Her biri birbirinden değerli görselliğe sahip olan ürünler, zengin renk seçenekleri ile de dikkat çekmektedir. Yatak odası gruplarının içerisinde, yatak, gardırop, yatak başı, şifonyer, makyaj aynası gibi parçalar standart olarak yer almaktadır.

Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları Çeşitleri

Kilim mobilya yatak odası takımları farklı tasarımlar, renk seçenekleri ve kullanım şekilleri ile yer almaktadır. En göze çarpan yatak odası takımları arasında, söke yatak odası, sude plus yatak odası, poly yatak odası, ayder ceviz yatak odası, foça yatak odası, tutku yatak odası, pratik yatak odası, canyon plus yatak odası, eftelya yatak odası modelleri yer almaktadır.

Kilim Mobilya Yatak Odası Takımları Fiyatları

Desenleri, sürgülü kapakları, komodin ve şifonyerleri ile farklı model ve kullanım şekillerinde olan kilim mobilya yatak odası takımları bahse konu özellikler nedeni ile farklı fiyatlardan satışa sunulmaktadır. Her biri aynı kalitede yer alan ürünlerden, söke yatak odası 2.690 tl, destina yatak odası 4.790 tl, eftelya yatak odası 3.790 tl, carlin yatak odası 5.339 tl, gamze yatak odası ise 2.790 tl bedel ile satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap