Kilim Mobilya Mutfak Masaları

Kilim Mobilya Mutfak Masaları

Tüm ürün gruplarında, kaliteden taviz vermeyen, tasarımları ve satış sonrası hizmetleri ile adından söz ettiren, kişilerin konforu ve rahatı için gereken hassasiyeti gösteren, müşteri odaklı çalışmalarına aralıksız devam eden kilim grubu, kilim mobilya mutfak masaları ile de her zevke ve bütçeye hitap etmektedir.

Kilim Mobilya Mutfak Masaları Çeşitleri

Kilim mobilya mutfak masaları, yemek odaları mobilya gruplarının içerisinde yer almaktadır. Klasik ve modern görünümüne sahip olan yemek masaları, farklı tasarımlar ve renk seçenekleri ile müşterilerine sunulmaktadır. Söke mutfak masası, destine mutfak masası, perla mutfak masası, sude mutfak masası, ayder ceviz mutfak masası, foça mutfak masası, milas mutfak masası, canyon plus colorful mutfak masası, poly mutfak masası, gamze mutfak masası ve ilyada mutfak masası, öne çıkan çeşitler arasında yer almaktadır.

Kilim Mobilya Mutfak Masaları Fiyatları

Kilim mobilya mutfak masaları, yemek odası gruplarının içerisinde yer alan ve yemek odası fiyatlarının içerisine dahil olan ürün çeşitleridir. Bu ürün çeşitleri içerisinde bulunan, eftelya yemek odası takımı 1.929 tl bedel ile satışa sunulmakta olup, ürün grubunun içerisinde 6 adet sandalye, masa ve plazma tv ünitesi yer almaktadır. 3.270 tl bedel ile satışa sunulan ilyada yemek odasının içerisinde isei 6 adet sandalye, plazma tv ünitesi ve bir adet masa yer almaktadır. Aynı içeriğe sahip olan canyon plus yemek odası isei 3.399 tl bedel ile satışa sunulmaktadır.

Yorum Yap