Kilim Berjer Modelleri

Kilim Berjer Modelleri

Berjer kelimesi Fransızcadan gelen bir kelimedir. Arkası kabarık ve yüksek, oturacak yeri geniş koltuk anlamında kullanılır. Berjer kelimesinin kullanımında genel olarak bir yanılgı vardır. Berjer modellerinin tekli koltuk olduğu düşünülmektedir. Ancak tekli koltuk, koltuk takımının aynısı ve tek kişilik olanıdır. Berjerin tarihi 18. yıla dayanmaktadır ve farklı stil ve tarzlara önemli bir dekoratif ürün olarak karşımıza çıkmaktadır.

Evinizin en keyifli köşesi ve oturma odalarının vazgeçilmezi olan berjerler Kilim Mobilya’da hayat buluyor. Berjerler, renkli, çiçekli ve yumuşak renkleriyle yaşam alanlarınıza güzellik dışında konfor da katıyor. Berjer koltuklar ilk zamanlarda misafirleri ağırlamak için kullanılmaktaydı. Ancak daha sonradan tek kişilik olması nedeniyle rahat hareket ettirilebilmektedir ve bu yüzden dekorasyon için sabit mobilya olarak kullanılmaya başlanmıştır. Etrafında kullanılan 2’li ve 3’lü koltuklarla bir takım olarak dekorasyonda yerini almaktadır. Berjer koltuklara aynı stilde üretilmiş farklı koltuklarla kombine yapılabilmektedir.

Kilim berjer modelleri çok çeşitli desen ve modellere sahiptir. Evinizin dekorasyonunuza önem veriyorsanız kendinize göre bir berjer bulmanız Kilim Mobilya’da çok kolay olacaktır. Uygun fiyatlarıyla bütçenize de zarar vermeden evinizde harikalar yaratabilir ve görenlerin imrenerek bakacağı şıklıkta bir oturma odasına ya da salona sahip olabilirsiniz. Kilim berjer modelleri ortalama olarak 700 TL ile 1000 TL arasındadır. Detaylı bilgi için internet sitesini inceleyebilir ya da mağazaları ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yap